TAI REVOLIUCINIS PRODUKTAS STATYBŲ PRAMONĖJE

Gaminamos mineralų pagrindu, netoksiškos, nekenksmingos ir iš aplinkai draugiškų medžiagų, skirtų naudoti statybų pramonėje.  Ecomag gali pasigirti aukščiausiomis ugnies, šilumos ir akustinėmis savybėmis, taip pat yra tvirtesnės ir lengvesnės nei alternatyvios medžiagos.  Atsparumas gniuždymui ir smūgiams leidžia, kad ji būtų naudojama kaip konstrukcinis elementas, jos atsparumas vandeniui ir užtikrina plačias panaudojimo galimybes.  Galima naudoti beveik visuose statybos arba renovacijos projektuose.

Gaminant Ecomag plokštes, pagrindinis elementas yra magnio oksidas (paprastai žymimas “MgO”), kuris yra identiškas natūraliai susidarančiam gamtoje. Magnis vienas iš pagrindinių elementų randamų žemės plutoje. Jis maišomas su papildomomis medžiagomis, kad sustiprinti Ecomag plokštės savybes.

Ecomag yra visiškai saugi ir gali būti naudojama įvairioms dangoms: vidaus ir išorės sienoms, grindims, stogams arba kaip pagrindas kitoms dangoms.

Ecomag yra baltos arba pilkos spalvos.

Standartiniai dydžiai: 1220mm pločio ir 2440mm.Storis 6mm, 9mm, 12mm, 15mm.

Plokštės lengvai pjaustomos. Prie pagrindo prikalamos arba prisukamos.

Jos gali būti tiesiog nudažytos akrilo arba aliejiniais dažais arba dengiamos kitomis interjero ir eksterjero dangomis.

Privalumai

ATSPARUMAS UGNIAI: Nepalaiko degimo. Neskleidžia toksiškų medžiagų bei dūmų. 12mm plokštės atsparumas ugniai daugiau kaip 145 minutės.

STIPRUMAS: pasipriešinimas gniuždymui 3000 PSI (svaras kvadratiniam coliui) prilygsta 20 MPa. Plokštė atspari smūgiams Gali būti naudojama kaip konstrukcinė medžiaga sienoms, grindims ir stogams.

GARSO IZOLIACIJA: Ecomag plokštės pasižymi gera garso izoliacija. 12mm plokštė 100-8000Hz dažnių garsą vidutiniškai sumažina 38dB

NEKENKSMINGA: Ecomag plokštės neturi savyje asbesto, formaldehidų ar kitų žmonėms pavojingų medžiagų. Higieniška ir biologiškai švari medžiaga.

ATSPARI DRĖGMEI: Ecomag plokštė puikus pasirinkimas drėgnoms patalpoms. Ji yra atspari drėgmei, nesiplečia, nesitraukia, nesiveisia pelėsis, grybeliai ir bakterijos. Naikina visus alerginius simptomus susijusius su pelėsiu ir drėgme.

TERMOIZOLIACIJA: Ecomag siūlo puikią termoizoliaciją. 12 mm plokštės (Genesis Ecomag sienos sistema) šilumos laidumas 0,148 W/m2

PERDIRBAMA IR DRAUGIŠKA APLINKAI: Ecomag plokštė pagaminta iš ntūralių medžiagų kaip magnio oksidas, kuris sudaro didžiająj žemė plutos dalį.

ATSPARI VANDENIUI: Ecomag plokštė kontaktuodama su vandeniu nekeičia savo fizinių ir cheminių savybių.

Kodėl ECOMAG ?

REIKŠMĖ ECOMAG Fibrocementas fanera OSB Kalcio silikatas
Degumas ne ne dega dega ne
Dūmų išskyrimas nėra nėra aukštas aukštas Vidutinis
Atsparumas vandeniui taip ne ne ne vidutinis
Atsparumas pelėsiui taip taip ne ne taip
Atsparumas vabzdžiams taip taip ne ne taip
Šilumos izoliacija 1,2 0,8 1,2 1 0,7
Atsparumas smūgiams aukštas vidutinis aukštas vidutinis vidutinis
Svoris (kg/m2) 10,74 15,13 7,81 9,76 16,1
Struktūrinis taip ne taip taip taip
Ekologija geras geras geras blogas blogas
Atsparumas šalčio ciklams geras geras geras geras geras