Namo ar buto interjeras atspindi jame gyvenančio žmogaus esmę. Fantazija įrenginėjant savo namus yra beribė. Todėl kuriant interjerą reikia pažvelgti į savo vidų, savo šeimą ir tik tada nuspręsti ką mes norime matyti. Kiekvieno interjero užbaigtumą ir savitumą pabrėžia durys. Todėl drąsiai galime pasiūlyti Jūsų interjerui Eco Doors duris. Tai nėra tušti žodžiai, tai galima pagrysti patirtimi ir siekiu dirbti Jums, Jūsų poreikiams, Jūsų gyvenamosios erdvės jaukumui.

KONSTRUKCIJA IDĖJA Rėmas gaminamas iš klijuoto pušinio tašelio. Varčios vidus – kartono korys. Rėmas su užpildu iš abiejų pusių apklijuotas MPP plokštėmis. Visa konstrukcija dengiama dekoratyvine plėvele. Apvadai, praplatinimai ir staktos gaminami iš MPP. Jie dengiami ta pačia plėvele, kad nesiskirtų detalių spalvos ar atspalviai. Komplekte trys vyriai ir spynos mechanizmas.

KONSTRUKCIJA MILANO Rėmas gaminamas MPP ir MDP plokščių. Varčios vidus užpildomas skersiniais intarpais. Stiklo intarpų storis 4mm. Visa konstrukcija dengiama dekoratyvine plėvele “ECO-CELL”. Apvadai, praplatinimai ir staktos gaminami iš MPP. Jie dengiami ta pačia plėvele, kad nesiskirtų detalių spalvos ar atspalviai. Stiklas – SATINATO. Komplekte trys vyriai ir spynos mechanizmas.

Modelis IDĖJA Spalva: Medaus riešutas
Modelis IDĖJA Spalva: Medaus riešutas
Modelis MILANO 9 Spalva: Medaus riešutas
Modelis MILANO 9 Spalva: Medaus riešutas
Modelis MILANO 1 Spalva: Retro ąžuolas
Modelis MILANO 1 Spalva: Retro ąžuolas
Modelis MILANO 9 Spalva: Retro ąžuolas
Modelis MILANO 9 Spalva: Retro ąžuolas